You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
AVUKAT ASLI YÜCEYAR

AVUKAT ASLI YÜCEYAR


Lycée Saint-Joseph d'Izmir mezunu olan Lütfiye Aslı Yüceyar, üniversite eğitimini Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde almış olup 2018 yılında mezun olmuştur.

 

Hukuk fakültesinde okuduğu yıllarda İstanbul'da ve İzmir'de çeşitli saygıdeğer bürolarda staj tecrübesi edinmiştir. Gerek lisans eğitimi gerekse lisans sonrası süreçte birçok eğitime katılmış ve sertifikasyon süreçlerini tamamlamıştır. 2019 yılında İzmir Barosu'na kaydolarak avukatlık mesleğine başlayan Lütfiye Aslı Yüceyar, İzmir'in saygıdeğer hukuk bürolarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermiş olup, 2021 yılı itibariyle ise Yüceyar Klinik'in hukuki danışmanı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca müvekkillerine, yerli ve yabancı şirketlere Uluslararası ve Türk Hukuku kapsamında çeşitli idari ve kurumsal hukuk konularında hukuki danışmanlık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.      

 

Akademik düzeyde Fransızca ve İngilizce bilmekte olup, başlangıç seviyesinde İtalyanca bilmektedir. Bu çerçevede müvekkilerine İngilizce ve Fransızca dillerinde hukuki hizmet sunabilmektedir.

VİZYON VE MİSYON


Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişi müvekkillerimize Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde hukuki hizmet sunma gayesinde olup, büromuz dışından destek aldığımız her biri kendi alanında uzman çözüm ortağı avukatlar, öğretim üyeleri, bağımsız uzmanlar ve çeşitli alanlardaki danışmanlar ile olan mesleki bağımız sayesinde müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarına yönelik geniş kapsamlı bir hizmet sağlamaktayız. Temel amacımız, müvekkillerin hukuki ihtiyaçlarını güvenilir, etkin ve süratli bir şekilde çözüme kavuşturmaktır. Bu amaç doğrultusunda insan hakları ve evrensel hukuk normlarına bağlı biçimde hukuk alanında üst düzey temsil hizmeti sağlanmaktadır.